Hotel Bonita

Hotel Bonita

Average Reviews

Photos

Description

Hotel Bonita është një perlë e bukur e vendosur në breg të detit në Durrës, duke u shndërruar në një oaz të jashtëzakonshëm rehati dhe elegance. Që nga hapja e tij në 2004, ky hotel ka fituar një reputacion të padiskutueshëm për mikpritjen e shkëlqyer dhe shërbimet cilësore. Me një vendndodhje ideale vetëm 40 km larg Aeroportit Ndërkombëtar Nënë Tereza, Hotel Bonita ofron një arratisje të pashoqe nga kaosi i qytetit, duke i hapur rrugën një udhëtimi relaksues në bregdetin e Adriatikut. Arkitektura e saj moderne dhe dizajni i përpiktë i brendshëm zbulojnë një atmosferë të sofistikuar dhe të ngrohtë, duke i bërë mysafirët të ndihen të mrekullueshëm që në momentin që hyjnë. Ky hotel ofron një gamë të gjerë shërbimesh dhe kënaqësish për të përmbushur dëshirën e çdo mysafiri. Me 188 dhoma elegante dhe komode, secila ofron një pamje të mrekullueshme nga dritarja dhe një mjedis të këndshëm për qëndrime të shkurtra ose të gjata. Gastronomia e Hotel Bonita është një udhëtim shijesh dhe kënaqësish. Dy restorantet e tij shërbejnë një gamë të larmishme kuzhine, duke përfshirë specialitete vendase dhe ndërkombëtare, duke e bërë çdo vakt një përvojë shije të pamohueshme. Salla e bukur ofron një ambient të përshtatshëm për takime dhe relaksim. Për ata që janë të interesuar për kujdesin personal dhe relaksimin, Hotel Bonita ofron një spa të veçantë, një qendër fitnesi të pajisur mirë, dy sauna, dy dushe emocionale, një sallon bukurie, një dhomë me kripë dhe dhoma masazhi. Çdo moment i kaluar në këto zona të veçanta sjell një ndjenjë përgjegjësie për shëndetin dhe mirëqenien e të ftuarve. Për organizimin e eventeve dhe konferencave korporative, Hotel Bonita ofron një sallë konferencash të përshtatshme me teknologji të avancuar dhe shërbim të përkushtuar nga stafi. Për të rritur vlerën e përvojës së qëndrimit, hoteli ofron një plazh privat ku mysafirët mund të shijojnë diellin dhe detin, si dhe dy pishina – një e jashtme dhe një e brendshme për përdorim gjatë gjithë vitit. Hotel Bonita ka krijuar një histori të pasur të mikpritjes dhe vëmendjes ndaj detajeve. Ky hotel nuk është thjesht një vend që ofron strehim, por një destinacion që e bën çdo vizitë një aventurë të paharrueshme në bregdetin e Adriatikut.

Business Hours

Open 24/7

Statistic

12 Views
0 Rating
0 Favorite
0 Share

Categories

Claim Listing

Is this your business?

Claim listing is the best way to manage and protect your business.

Related Listings